بم صدرنشین شد

فرم نو: هفته نهم لیگ برتر فوتبال زنان با صدرنشینی شهرداری بم در گروه اول و صعود شهرداری سیرجان و وچان کردستان به مرحله نهایی مسابقات به انتها رسید.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا، هفته نهم لیگ برتر فوتبال زنان امروز(جمعه) با انجام ۵ دیدار در قالب دو گروه به انتها رسید.

در گروه اول این مسابقات که رقابت حساسی بین سه ذوب آهن، سپاهان و شهرداری بم برای صعود به مرحله دوم در جریان است، تیم بم به مصاف نماینده البرز رفت و با هفت گل پیروز شد. با این نتیجه شاگردان مرضیه جعفری در بم به بالای جدول گروه اول رسیدند.

سپاهان اصفهان هم میزبان همیاری آذربایجان غربی بود و با چهار گل به برتری رسید. سپاهان با این پیروزی ۱۶ امتیازی شد و با تفاضل گل کمتر نسبت به بم در رتبه دوم قرار گرفت.

ذوب آهن اصفهان، دیگر تیم مدعی این گروه امروز استراحت داشت.

در گروه اول شهرداری بم با ۱۶ امتیاز، سپاهان اصفهان با ۱۶ امتیاز (تفاضل گل کمتر نسبت به بم) و ذوب آهن با ۱۴ امتیاز در جایگاه های اول تا سوم قرار دارند.

در گروه دوم وچان کردستان مقابل قشقایی جشنواره گل به پا کرد و ۱۷ بر صفر پیروز شد. شهرداری سیرجان هم با سه گل ملوان بندرانزلی را شکست داد. در آخرین دیدار این گروه پالایش گاز ایلام در صورتیکه با یک گل از سارگل بوشهر عقب بود با نتیجه دو بر یک به برتری رسید.

در این گروه شهرداری سیرجان با ۲۵ امتیاز و وچان کردستان با ۱۹ امتیاز صعود خودرا به مرحله دوم مسابقات قطعی کردند.

نتایج کامل دیدارهای هفته نهم لیگ برتر فوتبال زنان به شرح زیر است:

گروه اول

شهرداری بم کرمان ۷ – صفر نماینده البرز

سپاهان اصفهان ۲ – صفر همیاری آذربایجان غربی

گروه دوم

شهرداری سیرجان ۳ – صفر ملوان بندرانزلی

وچان کردستان ۱۷ – صفر قشقایی شیراز

پالایش گاز ایلام ۲ – ۱ سارگل بوشهر

منبع: