اختتام هفته نخست لیگ والیبال زنان در گروه اول

فرم نو: سایپا تهران با پیروزی بر نماینده قزوین صدرنشین گروه اول مسابقات در آخر هفته نخست شد.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا، آخرین دیدارهای هفته اول لیگ برتر والیبال زنان در گروه نخست امروز(دوشنبه) برگزار و تیم سایپا تهران با پیروزی مقابل شهرداری قزوین صدرنشین این گروه شد.

در این دیدار که از ساعت ۱۴ آغاز شد، سایپا در سه ست پی در پی و با نتایج ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۱ به برتری رسید. قبل از این شهرداری قزوین صدرنشین بود و سایپا در جایگاه دوم قرار داشت اما سایپا با پیروزی خود صدرنشینی را به دست آورد.

تیم های سروقامتان بابل و اکسون تهران هم از ساعت ۱۷ به مصاف یکدیگر رفتند که در آخر اکسون تهران سه بر یک نخستین پیروزی خودرا به دست آورد. اکسون در ست های دوم، سوم و چهارم با نتایج ۲۷ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۹ پیروز شد، ست اول این دیدار هم ۲۶ بر ۲۴ به سود تیم بابل به انتها رسید.

در اختتام هفته اول سایپا با ۹ امتیاز، شهرداری قزوین با ۶ امتیاز، اکسون ۳ امتیاز و سروقامتان بابل بدون امتیاز به ترتیب در جایگاه اول تا چهارم قرار گرفته اند.

نتایج کامل هفته اول رقابت های گروه نخست به شرح زیر است:

سایپا تهران ۳ _ صفر شهرداری قزوین

سروقامتان بابل ۱ _ ۳ اکسون تهران

شهرداری قزوین ۳ _ صفر سروقامتان بابل

سایپا تهران ۳ _ صفر اکسون تهران

شهرداری قزوین ۳ _ صفر اکسون تهران

سایپا تهران ۳ _ ۱ سروقامتان بابل

دیدارهای هفته نخست گروه دوم نیز روزهای پنج شنبه، شنبه و دوشنبه، ۶، ۸ و ۱۰ آذر در سالن ملت اصفهان به صورت متمرکز انجام می شود. تیم های ذوب آهن اصفهان، پیکان تهران، ستارگان فارس و خجسته تهران در این گروه قرار دارند.

منبع: