ابهام در اعزام تیم فوتسال زنان به جام جهانی

با این كه مهلت ارسال اسامی بازیكنان و كادر فنی تیم ملی فوتسال زنان به برزیل برای حضور در جام جهانی كوچك بیستم شهریور تمام می شود اما معلوم نیست كه فدراسیون اسامی را ارسال كرده یا خیر.
به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا، آخرین زمان برای اعلام لیست بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتسال زنان برای حضور در جام جهانی کوچک، بیستم شهریور ماه است و هنوز خبری از طرف فدراسیون فوتبال در خصوص ارسال این فهرست به برزیل بعنوان کشور میزبان منتشر نشده است. البته زمان اعلام آمادگی جهت شرکت در این تورنمنت ۱۵ شهریور بود و اگر فدراسیون آمادگی خودرا اعلام نکرده باشد به مدلول عدم اعزام تیم ملی است و دیگر نیازی به ارسال اسامی نیست.
برزیل با ارسال دعوتنامه ای رسمی به فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتسال زنان ایران را به جام جهانی کوچک که از ۲۰ تا ۳۰ آذر به میزبانی این کشور برگزار می شود، دعوت کرده است. در این نامه قید شده که کلیه هزینه های حضور۱۴ بازیکن و ۹ کادر توسط کشور میزبان پرداخت می شود و فدراسیون ایران تنها باید بلیت رفت و برگشت تهیه نماید. همین طور مهلت اعلام آمادگی ۱۵ شهریور و زمان اعلام اسامی بازیکنان و کادر فنی نیز تا بیستم شهریور تعیین شده اما معین نیست فدراسیون چه تصمیمی گرفته است و آیا حاضر به اعزام ملی پوشان است یا خیر.
برزیل سال قبل نیز تیم ایران را به جام جهانی دعوت کرد اما فرصت حضور در این تورنمنت با بی توجهی فدراسیون از دست رفت. حالا نیز که مسئولان بخش بانوان حاضر به پاسخگویی دراین زمینه نیستند، به کادر فنی و بازیکنان تیم ملی هم تاکید کرده اند که مصاحبه نکنند. با این وجود فدراسیون فوتبال برای احترام به افکار عمومی و انجام مسئولیت خود در قبال آگاه سازی مردم و رسانه ها از شرایط تیم ملی باید موضع و عملکرد رسمی خودرا دراین زمینه اعلام نماید.

منبع: