دختران فوتسالیست بار دیگر تست كرونا دادند

به گزارش فرم نو تیم های فوتسال بانوان مس رفسنجان و هیات فوتبال خراسان رضوی قبل از آغاز مسابقات نیمه نهایی لیگ باز هم تست كرونا دادند.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا، بنا بر تصمیم فدراسیون فوتبال، دیدارهای برگشت مرحله نیمه نهایی فوتسال بانوان ۱۰ مرداد ماه برگزار می گردد و چهار تیم مس رفسنجان، هیات فوتبال خراسان رضوی، ملی حفاری اهواز و سایپا تهران باید مقابل هم قرار بگیرند.

تیم های مس رفسنجان و هیات فوتبال خراسان که پیش از آغاز تمرینات از بازیکنان و کادر خود تست گرفته بودند، بار دیگر و پیش از شروع مسابقه برگشت نیمه نهایی تست کرونا دادند تا در صورت سلامتی اعضا، روز جمعه، ۱۰ مرداد مقابل هم قرار بگرند. دیدار رفت این دو تیم با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

نماینده خراسان پیش از این و در دو تست اولیه پیش از شروع تمرینات، اعلام نمود که ۲۵ درصد از بازیکنان و کادر این تیم به کرونا مبتلا شده اند و باید دید که وضعیت این تیم در تست پیش از مسابقه چگونه است.

از طرفی دیگر تیم های ساپیا و ملی حفاری اهواز هنوز تمرینات شان را آغاز نکرده اند و در انتظار دریافت مجوز از جانب باشگاه خود هستند. البته سایپا تست اولیه را از بازیکنان و کادر خود انجام داد که دو نفر از آنها به کرونا مبتلا بودند اما طبق شنیده ها ملی حفاری اهواز هنوز تستی از بازیکنان خود نگرفته است. دیدار رفت این دو تیم هم با نتیجه چهار بر سه به سود تیم اهواز به پایان رسید.