پریچهره: برای برگزاری انتخابات منتظر تصمیم دفتر امور مشترک هستیم

به گزارش فرم نو، سرپرست فدراسیون انجمن های ورزشی اظهار داشت: به خاطر ایراداتی که در صورت جلسه مجمع وجود داشت هنوز زمان برگزاری انتخابات این فدراسیون معین نیست و منتظر اعلام نظر از طرف دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی هستیم.
به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا، نصرالله پریچهره در حاشیه مراسم تجدید میثاق جامعه ورزش با آرمان های امام راحل (ره) درباره ی زمان برگزاری انتخابات این فدراسیون اظهار داشت: در صورتجلسه آخرین مجمع فوق العاده که برای برگزاری مجمع انتخابات این فدراسیون داشتیم، ۴ مورد ایراد وارد بود که قرار شد بعد از حل این ایرادات، دبیر مجمع با هماهنگی دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی در مورد تعیین زمان انتخابات اقدامات لازم را انجام دهند.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا امکان برگزاری انتخابات تا انتهای سال وجود دارد یا خیر؟ اضافه کرد: اسفند سال قبل ثبت نام از کاندیداهای این فدراسیون انجام شد و ۵ نفر برای تصدی پست ریاست فدراسیون ثبت نام کردند. این احتمال وجود دارد که ثبت نام مجدد صورت بگیرد. به هر صورت دراین زمینه باید دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی نظر نهایی را اعلام نماید که انتخابات اجرا شود یا ثبت نام مجدد صورت بگیرد.
او در آخر اضافه کرد: منتظر اعلام نظر از طرف دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی هستیم تا زودتر مجمع انتخابات این فدراسیون را برگزار نماییم.

منبع: