اعتراف تلخ اینزاگی: دیگر با ناپولی رقابت نمی کنیم

فرم نو: سرمربی اینتر اعتراف کرد که ناپولی خودرا از بقیه تیم ها جدا کرده و تیم او برای رتبه دومی رقابت خواهدنمود.
به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، در هفته نوزدهم سری آ ایتالیا، دو تیم فوتبال اینتر و امپولی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود حریف اینتر به انتها رسید.
توماسو بالدانزی در دقیقه ۶۶ تک گل امپولی را به ثمر رساند. میلان اشکرینیار در دقیقه ۴۰ با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی خارج شد تا اینتر با یک بازیکن کم تر به کار خود ادامه دهد.
سیمونه اینزاگی پس از این دیدار اظهار داشت: می دانستیم که بازی دشواری برابر امپولی خواهیم داشت. این شکست پیشرفت ما را کند می کند. بدیهی است که شب خوبی نداشتیم ولی فراموش نکنید اگر ۱۰ نفره نمی شدیم کار برای ما آسان تر بود. در نیمه دوم در ضدحملات خطرناک بودیم و فرصت گل تساوی را از دست دادیم چون خیلی عجول بودیم.
شاگردان اینزاگی که با آث میلان برای کسب رده دوم سری آ رقابت تنگاتنگی دارند با این شکست شانس صعود به رده دوم سری آ را از دست دادند. اینتر با این شکست به ششمین باخت خود در لیگ ایتالیا رسید تا با ۳۷ امتیاز در رده سوم سری آ قرار بگیرد.
وی در ادامه صحبت هایش اظهار داشت: من هنوز صحنه دو کارت زرد اشکرینیار را ندیدم. بدین سبب نمی توانم نظر دهم.
اینتر ۱۳ امتیاز از ناپولی صدرنشین فاصله دارد و با رم بصورت مشترک در رتبه سوم قرار دارد. اینزاگی در پاسخ به این سؤال که رویای کسب قهرمانی از بین رفته است یا خیر؟ اظهار داشت: نیم فصل اول را با ۳۷ امتیاز و پشیمانی فراوان به انتها می رسانیم. درست است که ۱۳ امتیاز زیاد است ولی ما ناامید نمی شویم. دیگر کاری با ناپولی نداریم چون آنها خودشان را جدا کردند و ما تنها با بقیه تیم ها رقابت می نماییم.
آث میلان با یک بازی کم تر و ۳۸ امتیاز در رده دوم ایستاده است. تیم فوتبال ناپولی که عملکرد فوق العاده ای در این لیگ داشته با ۵۰ امتیاز صدرنشین است.

منبع: