روزنامه اماراتی الخلیج نوشت دفاع، سیستم اصلی بازی فرهاد مجیدی

فرم نو: روزنامه اماراتی بازی دفاعی را تفکر اصلی فرهاد مجیدی معرفی و اعلام نمود که تیم جدید او هم با این تفکر به خوبی آشنا شده است.
به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از الخلیج، فرهاد مجیدی پس از آن که استقلال را به قهرمانی در لیگ برتر ایران رساند از این تیم جدا شد تا هدایت اتحاد کلبا را برعهده بگیرد.
اتحاد کلباء با هدایت فرهاد مجیدی اردوی تابستانی را در اتریش برگزار کرد. این اردو سه هفته به طول انجامید و جلسات تمرینی زیادی را به دنبال داشت.
شاگردان فرهاد مجیدی در این اردو سه دیدار دوستانه برگزار کردند که هر سه بازی با پیروزی به انتها رسید بطوریکه اتحاد کلباء در بازی نخست با نتیجه ۵ بر صفر، در بازی دوم با نتیجه ۳ بر صفر و در بازی سوم با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی دست پیدا کرد.
نتایج به خوبی نشان میدهد که بازیکنان اتحاد کلباء به خوبی با تفکر فرهاد مجیدی که بازی دفاعی و بسته است آشنا شده اند، این درحالی است که این مربی در دوران فوتبال خود یک مهاجم بوده است.
فرهاد مجیدی با این بازی دفاعی توانست استقلال را به قهرمانی در لیگ برتر ایران برساند بطوریکه تیم وی در ۳۰ بازی تنها ۱۰ گل دریافت کرد.
این روزنامه اماراتی در ادامه به رکورد خاص استقلال با فرهاد مجیدی اشاره نمود و نوشت: استقلال با همین تفکر فرهاد مجیدی در ۳۰ بازی که در لیگ ایران به میدان رفت ۲۱ بار کلین شیت کرد که این یک رکورد جهانی است.
محمد مطر نایب رییس باشگاه اتحاد کلباء از وضعیت تیم پس از آمدن فرهاد مجیدی کاملا ابراز رضایت کرد و اظهار داشت: فضای بسیار خوبی را در تیم به وجود آمده است و اردوی اتریش بسیار رضایت بخش بود. بازیکنان تمرینات خوبی را پشت سرگذاشتند و انضباط لازم در تیم وجود داشت. بازیکنان همه برنامه ها را به خوبی اجرا کردند و روحیه همکاری بالایی بین کادر فنی، مدیریت و بازیکنان وجود دارد و همین موجب شد تا همه برنامه ها به خوبی جلو برود.

منبع: