توافق ۳ ساله زیدان با پاری سن ژرمن

به گزارش فرم نو روزنامه الموندو اعلام نمود که زیدان با سران پاری سن ژرمن به توافق سه ساله دست پیدا کرده است و بزودی هدایت تیم را بر عهده خواهد گرفت.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از الموندو، به نظر می آید که بحث حضور زین الدین زیدان در نیمکت پاری سن ژرمن تا حدود زیادی قطعی شده است.

این روزنامه اعلام نمود که زیدان با سران پاری سن ژرمن به توافق نهایی دست پیدا کرده و بزودی با قراردادی سه ساله رسما هدایت تیم را بر عهده خواهد گرفت.

رادیو مونت کارلو فرانسه هم اعلام نمود که سران پاری سن ژرمن با پوچتینو برای ادامه همکاری به توافق نرسیدند و رسما حکم اخراج این مربی را به او ابلاغ کرده اند.

پاری سن ژرمن با هدایت پوچتینو نتایج خوبی کسب نکرد. این تیم در دو سال گذشته تنها یک مرتبه قهرمانی در لیگ فرانسه را به دست آورد و در لیگ قهرمانان اروپا هم نتوانست نتایج مورد نظر را کسب کند.

زیدان در حالی گزینه نخست هدایت پاری سن ژرمن است که سه بار پی در پی رئال مادرید را به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا رساند و سران تیم فرانسوی امید زیادی دارند که رویای آنها برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا با زیدان برآورده شود.

منبع: