فابینیو فینال جام حذفی را از دست داد

فرم نو: فابینیو به سبب مصدومیت حضور در فینال جام حذفی و دو بازی پایانی لیگ برتر را از دست داد.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از ساکرنت، لیورپول در تلاش است تا جایی که می تواند قهرمانی سیتی را در لیگ برتر سخت کند و به تعویق بیندازد. این در حالیست که تیم یورگن کلوپ به فینال جام حذفی و لیگ قهرمانان نیز راه یافته است.
فابینیو بازیکن برزیلی لیورپول در دیدار برابر استون ویلا مصدوم ش و مجبور شد زمین بازی را ترک کند و الان حضورش در پاریس در فینال لیگ قهرمانان اروپا در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.
با این وجود یورگن کلوپ سرمربی لیورپول مطمئن است فابینیو که از ناحیه همسترینگ لطمه دیده است، بموقع برای فینال لیگ قهرمانان برابر رئال مادرید آماده خواهد شد. این برزیلی در نیمه اول بازی سه شنبه شب مقابل استون ویلا مصدوم گردید و نتوانست با بقیه هم تیمی هایش در روز پنجشنبه تمرین کند.
او به فینال جام حذفی مقابل چلسی نمی رسد، اما کلوپ مطمئن است که برای فینال لیگ قهرمانان آماده خواهد بود.
کلوپ پس از تمرین قرمزهادرباره وضعیت این بازیکن اظهار داشت: احتمال زیادی وجود دارد که او بتواند در دیدار برابر رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان آماده شود و به میدان برود.
لیورپول فردا شنبه ۲۴ اردیبهشت در فینال جام حذفی برابر چلسی به میدان خواهد رفت و شاگردان کلوپ می توانند دومین جام این فصل خودرا نیز به دست بیاورند.

منبع: