گریه مهاجم اوکراینی وستهام پس از گلزنی در لیگ برتر

مهاجم اوکراینی وستهام پس از گلزنی در دیدار برابر استون ویلا گریه کرد.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از تلگراف، آندری یارمولنکو مهاجم اوکراینی لحظات احساسی را در دیدار وستهام یونایتد و استون ویلا در لیگ برتر رقم زد. این بازیکن ۳۲ ساله گل برتری تیمش را در دیدار برابر استون ویلا به ثمر رساند و سپس به گریه افتاد.

مهاجم سابق بوروسیادورتموند درباره گریه خود پس از گلزنی برابر استون ویلا در لیگ برتر انگلیس اظهار داشت: به سبب شرایط کشورم برای من آن لحظه بسیار احساسی بود. هم اکنون حتی فکر کردن به فوتبال برای من خیلی مشکل است چونکه ارتش روسیه هر روز مردم اوکراین را می کشد.

تماشاگران هم از واکنش احساسی بازیکن هجومی استقبال کردند. یارمولنکو که توسط هم تیمی هایش در آغوش گرفته شده بود، با تشویق شدید تماشاگران در استادیوم لندن روبرو شد. وی در ادامه صحبت های خود اظهار داشت: حتی نمی دانم چه بگویم و از همه هواداران وستهام و همه انگلیسی ها تشکر می کنم. حمایت هواداران را احساس کردم و تلاش کردم تمام تلاش خویش را در زمین عرضه دهم چونکه می دانستم بازی امروز چقدر مهم می باشد.

وستهام حالا با ۴۸ امتیاز به رده پنجم جدول لیگ برتر صعود کرد. رتبه چهارم در اختیار منچستریونایتد است که هنوز دو امتیاز با وستهام فاصله دارد. استون ویلا هم با ۳۶ امتیاز نهم است.

یارمولنکو بازی هفته گذشته لیگ مقابل لیورپول را از دست داد. مهاجم اوکراینی از نظر روحی در شرایط سختی قرار دارد. یارمولنکو توضیح داد که امکان تمرین برای او وجود نداشت و او فقط به خانواده و هموطنانش فکر می کرد.

او یک هفته پیش در پیامی ویدیویی خشم خویش را از جنگ ابراز کرد و در آن از بازیکنان روسیه به خاطر جنگ با اوکراین انتقاد شدید کرد و اظهار داشت: «از بازیکنان روسیه سؤال دارم؛ بچه ها چرا نشسته اید؟ چرا مثل آن احمق ها چیزی نمی گویید؟»

یارمولنکو از والدین اوکراینی در سن پترزبورگ روسیه به دنیا آمد و بازیکنان زیادی از تیم ملی روسیه را می شناسد. این بازیکن ۳۲ ساله اوکراینی اظهار داشت: «همه شما به من گفتید که نباید رئیس جمهور رفتار نادرستی داشته باشد. وقت آن است که آستین های خودتان را بالا بزنید.»

منبع: