نیکو کواچ در یک قدمی نیمکت اورتون

سران اورتون با نیکو کواچ برای حضور در این تیم به توافقاتی دست پیدا کردند.
به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، باشگاه اورتون روز جمعه اعلام نمود فرهاد مشیری، مالک آن، ۱۰۰ میلیون پوند دیگر(تقریبا ۱۲۰ میلیون یورو) به باشگاه مختص کرده است. این باشگاه لیگ برتری در انگلیس می خواهد از این پول برای جبران خسارات ناشی از همه گیری کرونا استفاده نماید. علاوه بر این، مقرر است با این پول، بازیکنان جدیدی هم جذب شوند و ساخت ورزشگاه جدید هم ارتقا یابد. در سه سال گذشته، اورتون در مجموع ۲۶۵ میلیون پوند از دست داده است.
باشگاه اورتون به علت ادامه نتایج ضعیف این تیم در رقابت های فصل، رافائل بنیتس را از سمت سرمربیگری این تیم اخراج کرد. در همین راستا دانکن فرگوسن بعنوان سرمربی موقت تیم فوتبال اورتون انگلیس برای دیدارهای آتی این تیم انتخاب شد. همان گونه که دیلی میل گزارش داد، چهار مربی بعنوان جانشین بنیتس اسپانیایی مورد بحث هستند. این شامل نیکو کواچ، مربی پیشین بوندسلیگا در آینتراخت فرانکفورت و بایرن مونیخ هم می شود، که در ابتدای سال مجبور شد باشگاه دسته اول فرانسه موناکو را ترک کند. این مربی به توافقات خوبی با سران اورتون رسیده است و به نظر می آید بزودی برای امضای قرارداد راهی بندر لیورپول شود.
فرهاد مشیری با ۲۰۰ میلیون پوند توانست نیمی از سهام اورتون را به نام خود کند. او که در زمینه های تولید فولاد و اپراتور تلفن همراه فعال است، از مدت ها پیش به دنبال سرمایه گذاری در لیگ برتر انگلیس بوده است.
اورتون با ۱۹ امتیاز از ۱۹ بازی در رده شانزدهم جدول لیگ برتر قرار دارد. این تیم در چهار بازی اخیر یک امتیاز کسب کرده است. بازی بعدی اورتون امروز(شنبه ۲ بهمن) برابر استون ویلا خواهد بود.

منبع: