چرا ندا شهسواری به تور جهانی تنیس روی میز اعزام نمی شود؟

به گزارش فرم نو سرمربی تیم ملی تنیس روی میز در مورد اعزام نشدن یکی از پینگ پنگ بازان به تور جهانی قطر توضیحاتی عرضه داد.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا، دو تور جهانی تنیس روی میز از ۱۰ اسفند به میزبانی قطر برگزار می گردد که طبق قوانین جدید، بازیکنان برپایه جایگاهی که در رنکینگ دارند به تورهای جهانی دعوت می شوند. فدراسیون ایران هم به دنبال اعزام ندا شهسواری و شیما صفایی به این تور بود تا برای حضور در انتخابی المپیک آماده شوند اما بر مبنای رنکینگ فقط شهسواری امکان حضور در این تور را دارد که با تصمیم مسئولان فدراسیون او هم اعزام نمی گردد تا در ایران اردوی آماده سازی خویش را دنبال کند.

حمیده ایرانمنش، سرمربی تیم ملی تنیس روی میز ایران در مود تصمیم فدراسیون فدراسیون در خصوص عدم اعزام شهسواری به ایسنا اظهار داشت: ما اسامی ندا و شیما را داده بودیم اما بر مبنای رنکینگ فقط ندا انتخاب شد، ابتدا در ذخیره ها بود و لحظات آخر انتخاب گردید. اسامی را چک کردیم و دیدیم که همه از افراد بالای رنکینگ و از آسیای شرقی بودند بنابراین احتمال داشت یک مسابقه بدهد و حذف شود. از طرفی دیگر قرار بود دو هفته زودتر برویم که ندا آن جا یک مسابقه بدهد، ازاین رو از هدف اصلی مان دور می شدیم.

مسابقات جهانی انتخابی المیپک ۲۴ تا ۲۷ اسفند و مسابقات آسیایی انتخابی المپیک ۲۸ تا ۳۰ اسفند برگزار می گردد.