بی توجهی فدراسیون فوتبال به تیم ملی زنان

بنظر می رسد كه اردوی تیم ملی فوتسال زنان كه قرار بود 21 شهریور برگزار شود، با بی توجهی مسئولان فدراسیون فوتبال لغو شده است.
به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتسال زنان ایران که دو دوره قهرمان جام ملت های آسیا شده این روزها مورد غفلت و بی توجهی فدراسیون قرار گرفته است. این تیم شهریور ۱۴۰۰ جام ملت های آسیا را پیش رو دارد اما ماه هاست که اردویی نداشته و معین نیست که وضعیت مبهم آن تا چه زمانی ادامه داشته باشد.
در این شرایط مسئولان فدراسیون با بهانه کرونا از برگزاری اردوها سر بازمی زنند و حاضر به فراهم آوردن شرایط لازم برای آماده سازی بازیکنان نیستند. این درحالی است که از زمان شیوع ویروس کرونا تابحال تیم ملی فوتسال مردان بیش از سه مرحله اردو برگزار کرده است و همه بازیکنان دعوتی پیش از شروع هر اردو تست کرونا داده اند.
قرار بود ۲۱ شهریور ماه بعد از چندین ماه وقفه اردوی تیم ملی اجرا شود اما شواهد حاکی از لغو این اردو است؛ همیشه اسامی بازیکنان دعوتی چندین روز پیش از برگزاری اردو بوسیله سایت فدراسیون اعلام می شد اما حالا خبری از اعلام فهرست بازیکنان و تدارک شرایط لازم برای برگزاری اردو نیست.
قبل از این هم دو مرحله اردو در مرداد ماه لغو شده بود. کادر فنی فوتسال بانوان بارها برنامه خودرا اعلام نموده اما عملی نشده است، بدین سبب باید بپذیریم که تیم ملی هر روز از کسب جام قهرمانی دورتر می شود. موضوع قابل توجه دیگر این است که فدراسیون به کادر فنی و بازیکنان تیم ملی تاکید کرده که با رسانه ها مصاحبه نکنند، در نتیجه هر تصمیم خودرا بدون ترس از علنی شدن انجام می دهد.
فدراسیون فوتبال از سال ۲۰۱۸ که دومین قهرمانی تیم ملی به دست آمد تا کنون نتوانسته اردوهای منسجمی را برگزار کند. از دست دادن شهرزاد مظفر(سرمربی سابق تیم ملی)، انتخاب علی رعدی بعنوان مدیرفنی تیم، محرومیت چندین بازیکن از اردوی ملی به سبب اعتراض به عدم پرداخت پاداش ۲۲ میلیونی قهرمانی در آسیا و تعلل در برگزاری اردوها سلسله اقدامات مدیریت ضعیف است که به تیم ملی بانوان ضربه وارد کرده است.