پس از پیوستن به شارلوا یاسمن فرمانی: خوشحالم كه نخستین زوج فوتبالی و لژیونر ایران هستیم

فرم نو: بانوی فوتبالیست ایران در مورد عقد قرارداد با باشگاه شارلوا بلژیك می گوید به همراه علی قلی زاده می توانند نماینده های خوبی برای فوتبال زنان و مردان ایران در لیگ بلژیك باشند.

به گزارش فرم نو به نقل از ایسنا، یاسمن فرمانی، فوتبالیست ایرانی و بازیکن سابق ملوان بندرانزلی اخیرا با تیم بانوان شارلوا بلژیک قرارداد بسته است.

علی قلی زاده، همسر فرمانی هم در تیم مردان این باشگاه بازی می کند و این دو بازیکن، نخستین زوج فوتبالی ایران هستند که در یک تیم کار می کنند.

فرمانی در مورد عقد قرارداد با شارلوا به ایسنا اظهار داشت: وقتی به بلژیک آمدم، می دانستند که فوتبالیست هستم و همین موجب شد تا زمانی که شارلوا تصمیم به تیمداری در سوپرلیگ زنان این کشور گرفت، رزومه من را از فدراسیون فوتبال ایران درخواست کند.

او اضافه کرد: این تیم تمام قهرمانی هایی که در تیم ملی و باشگاهی داشتم را گرفت و از فدراسیون برایم ITC صادر شد، در نتیجه از یک ماه و نیم پیش در تمرینات شارلوا حضور پیدا کردم. مربی تیم هم از سبک بازی من خوشش آمد و خواهان عقد قرارداد شد.

این بازیکن در ادامه بیان کرد: خیلی سعی کردیم که با حجاب در این تیم بازی کنم چون محدودیت هایی وجود دارد اما خوشبختانه این صورت گرفت و از این بابت خوشحال هستم.

فرمانی با بیان این که بازی در تیمی اروپایی افتخار بزرگی است، اضافه کرد: ما نخستین زوج فوتبالی و لژیونر در تاریخ فوتبال ایران هستیم که این برایمان افتخار بزرگی است، حس خیلی خوبی دارد و می توانیم نماینده های خوبی برای فوتبال زنان و مردان ایران در لیگ بلژیک باشیم. خوشحال هستیم که این افتخار نصیب ما شده است.

منبع: