آغاز تمرینات 4 المپیكی تیراندازی در سالن فدراسیون سرمربی تیم ملی تفنگ: اردوها به معنای واقعی شروع نشده است

به گزارش فرم نو الهام هاشمی می گوید كه تیراندازان می توانند هفته ای ۵ روز به سالن فدراسیون بیایند و تمرین كنند اما هنوز اردو به مفهوم واقعی شروع نشده است.
سرمربی تیم ملی تفنگ در گفت و گو با ایسنا در مورد آغاز اردوهای تیم ملی تیراندازی اظهار داشت: از روز گذشته قرار شده است در زمان هایی که فدراسیون باز است یعنی بامداد تا ظهر تیراندازان به سالن بیایند و تمرین کنند، اما اردوها به مفهوم واقعی شروع نشده است.
الهام هاشمی اضافه کرد: البته پیش از این هم تیراندازان می توانستند از سالن فدراسیون استفاده کنند. حالا هم اعلام شده هر کس می خواهد می تواند برای تمرین به سالن بیاید. تنها تفاوتش این است که حالا تیراندازان مقرر است هفته ای ۵ روز به سالن بیایند.
سرمربی تیم ملی تفنگ اظهار داشت: هم اکنون نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان، مهیار صداقت و امیرمحمد نکونام آمده اند و مقرر است که حسین باقری و الهه احمدی هم به این جمع اضافه شوند. فاطمه کرم زاده هم پس از اتمام امتحاناتش هفته آینده به تیم اضافه می شود.

ایشان در ادامه اظهار داشت: هنوز اردوها به معنای واقعی آغاز نشده و هیچ امکانات اردویی وجود ندارد. همانطور که گفتم ملی پوشان می توانند هفته ای ۵ بار به سالن تیراندازی بیایند و تمرین کنند. تنها تفاوت این است که ۵۰ متر هم به تمریناتشان اضافه شده است.
هاشمی در پاسخ به این سؤال که آیا تمرینات همچنان خشک است یا ساچمه و فشنگ هم در اختیار ملی پوشان قرار گرفته است، اظهار داشت: تمرینات به هر دو صورت است. ساچمه در اختیار است و تیراندازان می توانند بادی را با ساچمه تمرین کنند. فشنگ هم به مقدار کمتر از ساچمه در اختیار است.