میثم شکری ساز کیست و چطور با هدفگذاری به هر آنچه می خواست رسید؟

هدف گذاری را برای رسیدن به موفقیت های بزرگ جدی بگیرید. ادامه این نوشته را نیز مطالعه کنید تا ببینید فرد موفقی مانند دکتر میثم شکری ساز چطور با هدفگذاری به هر آنچه می خواست رسید. اما میثم شکری ساز کیست؟

مرور بر روی موفقیت های افراد مختلف، می تواند چشم اندازی به ما بدهد که به واسطه آن، راحت تر و شفاف تر به اهداف مان برسیم. بسیاری از ما همیشه به فکر رشد و پیشرفت هستیم. اما در بسیاری از مواقع نمی دانیم چطور و چگونه باید به آن برسیم. خواستن تنها بخشی از دست یابی به موفقیت های بزرگ است. تا عمل نکنید، تا هدف گذاری نکنید و تا برای رسیدن به اهداف تان برنامه ریزی نداشته باشید، حتی یک گام هم نمی توانید در زندگی تان پیشرفت کنید.

امروز قصد داریم به این سوال بپردازیم میثم شکری ساز کیست و چطور با هدفگذاری به هر آنچه می خواست رسید؟ با مروری بر موفقیت های فردی مانند ایشان، می توانید مسیر موفقیت خود را هموار تر کنید و البته مهم تر از آن، انگیزه تان را برای پیشرفت بیشتر کنید. پس در ادامه با ما همراه باشید…

میثم شکری ساز کیست

میثم شکری ساز کیست

مروری بر تلاش های دکتر میثم شکری ساز

دکتر میثم شکری ساز را می توانیم به عنوان کارآفرین برتر کشور معرفی کنیم. ایشان با حضور فعال در حوزه آموزش توانسته اند، جوانان کارآزموده و خبره ای را به بازار کار های مختلف و متنوع معرفی کند. وی که مدیر عامل هولدینگ بزرگ پارس پندار نهاد است، تمام هم و غم خود را در سال های جوانی اش معطوف آموزش هم سن سال هایش کرد، تا با این کار خدمتی به کارآفرینی و اشتغال زایی کرده باشد.

با همین روند، او توانست برای جوانان زیادی در هولدینگ خود اشتغال زایی کند. تا جایی که امروز دارای بالغ بر 400 نیروی کار فعال و جوان است. دکتر میثم شکری ساز دارای دکتری کارآفرینی از دانشگاه آزاد اسلامی است و البته مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته MBA نیز از دانشگاه اشتنبایس برلین آلمان و امیر کبیر تهران گرفته است. روحیه علم آموزی ایشان باعث شد، تا در مقطع کارشناسی نیز مدرک مهندسی صنایع را از دانشگاه آزاد اسلامی دریافت کند.

در همین مسیر کسب علم و دانش به روز، میثم شکری ساز تبدیل به مدیری توانمند در حوزه های مختلف من جمله ارتباطات، بازاریابی و منابع انسانی شد. اولین فعالیت حرفه ایشان راه اندازی و تاسیس مرکز توسعه مجازی پارس بود که به واسطه آن، رشته های مختلف و متنوعی را به علاقه مندان حوزه های کاری مختلف آموزش داد. از آنجایی که مدارک اعطایی به این دانش پذیران از اعتبار بالایی برخوردار بود، رفته رفته به شهرت و اعتبار این موسسه افزوده شد.

برخی از موفقیت های دکتر میثم شکری ساز

در مسیر علم آموزی و اشتغال زایی، دکتر میثم شکری ساز توانست به موفقیت های زیادی دست پیدا کند. برای مثال ایشان ده ها کتاب در زمینه های مختلف و متنوع ترجمه و تالیف کردند و با این کار خدمت بزرگی با ارائه اطلاعات به روز و جدید به خوانندگان کردند. همچنین وی دارای لوح سپاس از وزارت علوم تحقیقات و فناوری کشور، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و اتحادیه های مختلف می باشد.

به جرات می توان گفت، دست یابی به این چنین موفقیت هایی برای ایشان، در وهله اول به دلیل تلاش و پشتکار ایشان و بعد از آن، اهمیتی است که هدف گذاری می دانند. از نظر ایشان بهترین کاری که می توانید برای موفق شدن انجام دهید، همین هدف گذاری است. میثم شکری ساز اصول و قواعد هدف گذاری را در کلاس هدفگذاری اش آموزش می دهد و هر سال تعداد زیادی جوان مشتاق را جذب این کلاس فوق العاده می کند. در این کلاس ها، او به جوانان یاد می دهد چطور به اهداف شان ارزش دهند و با رنگ و لعاب دادن به آن ها، انگیزه شان را برای دست یابی به آن بیشتر و بیشتر کنند.

پس توصیه می کنیم اگر شما هم آرزوهایی در سر دارید و می خواهید به آن ها برسید، در گام اول هدف گذاری کنید و به طور شفاف و روشن، هرآنچه در سر دارید را روی کاغذ بیاورید و هر روز جلوی چشم خود قرار دهید. به هر حال تمامی افرادی که به موفقیت های بزرگ می رسند، ویژگی های شخصیتی خاصی دارند. امروزه کارشناسان بر این باورند که حتی اگر این ویژگی را در خود پرورش دهید و به اصطلاح خودمان ادای افراد موفق را درآوریم، یک گام به موفقیت مان نزدیک تر می شویم…

برخی از توانمندی های شخصی دکتر میثم شکری ساز

موارد زیر باعث شدند تا دکتر میثم شکری ساز به موفقیت های بیشتری برسند که البته این مهارت ها را با علم آموزی و تلاش در خود پرورش دادند:

  • دکتر میثم شکری ساز، در زمینه مشاور مدیریت و بازاریابی فروش دارای توانمندی های ویژه ای است.
  • او همچنین در انجام پروژه های بازرگانی، فروش و بازاریابی مهارت دارد.
  • وی توانسته است استاندارد های مدیریت کیفیت را در سازمان ها مستقر کند.
  • پروژه های مربوط به حوزه آموزش عالی، پروژه های مرتبط با مذاکرات و ارتباطات و همچنین پروژه های مدیریت پروژه را انجام می دهد.