مدیرعامل باشگاه ملی حفاری: موافق برگزاری پلی آف فوتسال بانوان باوجود وضعیت قرمز خوزستان نیستیم

به گزارش فرم نو خوزستان مدیرعامل باشگاه ملی حفاری اظهار داشت: تا زمانی كه وضعیت خوزستان درباب ویروس كرونا قرمز است، حاضر به بازی در پلی آف لیگ برتر فوتسال بانوان كشور نیستیم برای اینكه نمی توانیم سلامتی ورزشكاران مان را به خطر بیندازیم.
سیدسالار محمدنیا درباب مطرح شدن این مساله که چهار تیم راه یافته به پلی آف لیگ برتر فوتسال بانوان موافق برگزاری ادامه لیگ هستند، اظهارکرد: دراین زمینه هیچ کسی از فدراسیون با باشگاه ملی حفاری تماس نداشته است و ما نیز اعلام نکرده ایم که موافق برگزاری لیگ هستیم برای اینکه تا زمانی که وضعیت خوزستان قرمز است، اصلا نمی توانیم تمرینات را آغاز نماییم.
وی بیان کرد: هم اکنون به خاطر شرایطی که کرونا به وجود آورده است، تمام مجموعه های ورزشی و مهمانسراهای شرکت ملی حفاری تعطیل هستند و مجوز بازگشایی هم نداریم و در این شرایط نیز نمی توانیم پذیرای بازیکنان شهرستانی باشیم. ضمن این که وزارت ورزش نیز آغاز تمرینات و مسابقات را برای شهرهای سفید اعلام نموده است.
مدیرعامل باشگاه ملی حفاری اظهار داشت: به بازیکنان مان نیز فراخوانی جهت حضور در تمرینات نداده ایم برای اینکه وضعیت خوزستان مناسب نمی باشد و فعلا هیچ برنامه ای برای آغاز تمرینات نداریم. تا زمانی که وضعیت خوزستان قرمز است، حاضر به بازی نیستیم برای اینکه نمی توانیم سلامتی ورزشکاران مان را به خطر بیندازیم.
وی اشاره کرد: باتوجه به ایجاد این وقفه طولانی، شروع مجدد لیگ آن هم با در نظر گرفتن تنها سه هفته برای تمرین، بازیکنان را گرفتار مصدومیت خواهدنمود.
محمدنیا اظهار داشت: باتوجه به این که تیم فوتسال ملی حفاری در مرحله گروهی در بالای جدول قرار گرفت و یک بازی از مرحله پلی آف را هم با برد پشت سر گذاشته بود، پیشنهاد ما این بود که ملی حفاری بعنوان قهرمان مشخص شود اما تیم های دیگر با این مساله مخالفت کردند. در هر صورت قهرمانی حق تیم ملی حفاری بود تا بازی ها دیگر ادامه پیدا نکند و خدای ناکرده نیز بواسطه از سرگیری لیگ، بازیکنی گرفتار کرونا یا مصدومیت نشود.

منبع: