سرمربی بانوان سپاهان: میزبان توپ نداشت!، ملوان شور و شوق را به فوتبال بانوان برگرداند

فرم نو: سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان از وضعیت نامناسب امكانات بعضی از تیم های لیگ برتری انتقاد نمود و معتقد می باشد كه باید نظارت بیشتری برای حضور تیم ها در لیگ وجود داشته باشد.
سمیه شهبازی، سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان در مورد تیم ملوان كه طی چند هفته گذشته از نظر مالی گرفتار مشكل شده است به ایسنا اظهار داشت: از این بابت خیلی ناراحت هستم. ملوان تیم خوبی است و شور و شوق را به فوتبال بانوان برگرداند. امیدوارم شرایطشان بهتر شود. حیف است كه این تیم و مربی درگیر چنین مشكلاتی شوند.
وی در مورد شروع نیم فصل دوم كه با پیروزی هفت بر صفر برابر آذرخش همراه بود، بیان كرد: پیش بینی می كردیم كه برابر آذرخش بازی سختی نداشته باشیم. نتیجه خوب بود ولی از نوع بازی تیمم راضی نبودم. وقتی بین مسابقات لیگ وقفه می افتد بازیكنان از نظر روحی و بدنی افت می كند.
شهبازی در این مورد اضافه كرد: وقفه در لیگ و حضورم در كادر فنی تیم جوانان موجب شد كه بازیكنان خیلی خوب كار نكنند. امیدوارم بتوانیم جمعه و در بازی با ملوان عملكرد بهتری داشته باشیم.
سرمربی تیم سپاهان در مورد ورزشگاه محل برگزاری بازی این تیم با آذرخش اظهار داشت: روز گذشته غرب تهران بودیم و امروز برای رسیدن به ورزشگاه یك ساعت و نیم در راه بودیم. فكر می كردیم محل بازی اكباتان است اما دو روز پیش از بازی گفتند عوض شده و بازی در ورزشگاه دیگری انجام می شود. ورزشگاه از نظر امكاناتی خوب بود اما تیم میزبان توپ نداشت و توپ های خودمان را به آنها دادیم. حتی توپ جمع كنی هم در كنار زمین نبود.
وی در این مورد اضافه كرد: هر داور و ناظری كه به زمین ما می آید همه لوازم و تجهیزات را كامل می خواهد و ما هم از قبل آماده می نماییم. اما نمی دانم چرا تا این حد از بقیه تیم ها راحت می گذرند. سال بعد دوباره با همان امكانات می آیند. این شرایط برای وجهه ورزش بانوان اصلاً خوب نیست.
سرمربی تیم سپاهان در مورد اختلاف امتیاز با شهرداری بم كرمان اظهار نمود: هنوز قهرمان معین نمی باشد. شاید این وقفه ها مثل ما به بم هم لطمه بزند. اختلافمان زیاد است اما باید پنج بازی مهمی كه پیش رو داریم را با پیروزی پشت سر بگذاریم.
شهبازی با انتقاد از نحوه پذیرش تیم ها برای حضور در لیگ اظهار داشت: مقامات بالاتر باید سخت گیری های بیشتری روی تیم ها داشته باشند اما متأسفانه اینگونه نیست. برای مثال در همین بازی تیم میزبان توپ نداشت. همیشه گفتم باید پیش از شروع لیگ شرایط تیم ها سنجیده شود و بعد مجوز تیم داری به آنها بدهد. حضور چهار تیم خوب خیلی بهتر از ۱۲ تیمی است كه بیشترشان مشكل دارند.